OFERTĂ! Jachetele de vânt Daiber acum cu 15% reducere. Oferta este valabilă doar până pe 12.04. Cumpără.
Serviciu clienți
+40 31 630 8768
(Lu-Jo, 9-17)
info@bontis.ro
Cumpărați încă de 469,00 lei
și transportul îl aveți gratuit
Produs potrivit pentru imprimare și broderie Produs potrivit pentru imprimare și broderie Codul produsului: LS-BZ25

Salopeta pentru copii All-in-One bumbac organic Roșie

Salopetă confortabilă pentru copii, atât pentru somn cât și de zi cu zi. Este confecționată din bumbac organic de înaltă calitate și poliester reciclat. Pe interior, țesătura este periată, călduroasă. Materialul este foarte moale și delicat la atingere, pentru ca cei mici să se simtă confortabil…

Afișează mai multe


  • Alegeți culoarea
Alegeți mărimea Lungimea mânecii
SCUTECE ALBE PENTRU COPII DIN PÂNZĂ DELUX - 5 BUCĂȚI - SCUTECE - GOSPODĂRIE Scutece albe pentru copii din pânză DELUX - 5 bucăți

Scutecele textile albe clasice DELUX sunt o alegere excelentă pentru îngrijirea zilnică a bebelușului. Datorită gramaturii mai mari, de 155 g/m², scutecele sunt mai absorbante și mai rezistente.

Scutecul textil poate fi folosit nu doar ca scutec clasic, ci și ca prosop pentru hrănire sau ca protecție în cărucior ori în scaunul auto. Scutecul DELUX este un ajutor de nădejde atât acasă, cât și în călătorii.

Material: 100% bumbac; 155 g/m²
Dimensiune: 70 × 70 cm

Pachetul conține 5 buc.

Alegeți varianta

Livrare în 8 zile marți 14. 4. la tine Opțiuni de transport
57,25 lei 47,31 lei fără TVA
- +

0,00 lei / 469,00 lei Cumpărați încă de 469,00 lei
și obțineți TRANSPORT GRATUIT

0,00 lei / 469,00 lei

Întrebări despre produs
+40 31 630 8768
(Lu-Jo, 9-17)
Descriere și Parametri

Descrierea produsului

Salopetă confortabilă pentru copii, atât pentru somn cât și de zi cu zi. Este confecționată din bumbac organic de înaltă calitate și poliester reciclat. Pe interior, țesătura este periată, călduroasă. Materialul este foarte moale și delicat la atingere, pentru ca cei mici să se simtă confortabil chiar și atunci când o poartă perioade lungi. Salopeta are glugă din trei piese cu un singur strat și buzunare tip cangur. Fermoarul pornește de la gât până la partea de jos a pantalonilor, pentru a fi ușor de îmbrăcat și dezbrăcat, are o buclă practică și este acoperit pe ambele părți de o clapetă îngustă. Manșetele elastice de la capătul mânecilor și al pantalonilor sunt extra lungi, astfel încât pot fi îndoite cu ușurință pentru a se potrivi înălțimii copilului, deci salopeta crește odată cu copilul.

Material: 80 % bumbac organic / 20 % rPET, (culoare gri - 71 % bumbac organic, 21 % poliester, 8 % vâscoză; îngrijirea produsului poate varia; vezi eticheta); 200 g/m2

Îmbrăcămintea Babybugz îndeplinește certificatele OekoTex și REACH (produsul nu conține substanțe chimice dăunătoare), garantează condiții de muncă echitabile, este vegană și este fabricată din bumbac organic.

Oeko-Tex standard 100 Férové pracovní podmínky Organická bavlna Vegan  OCS GOTS

Află dimensiunea


Evaluarea clienților

Recenziile sunt opinia independentă a clienților cu achiziție verificată. Mai multe informații.

Până acum nicio părere

ADĂUGĂ PROPRIA EVALUARE


Parametri

Producătorul Babybugz
Sex copii
Material 80% biobumbac / 20% rPET
Gramaj 250 g/m2
Anotimp primăvara, toamna, iarna
Imprimare și broderie Produs potrivit pentru imprimare și broderie

Contact cu producătorul

Mantis World Europe GmbH
Carl-Borgward-Straße 20
Neuwied
56566
Germania
info@mantisworld.com

Întrebări despre produs
+40 31 630 8768
(Lu-Jo, 9-17)
Produse asemănătoare 4

Produse asemănătoare 4

Sustenabil

LIVRARE ÎN 8 ZILE marți 14. 4. la tine
27,50 lei
DETALII
Sustenabil

LIVRARE ÎN 8 ZILE marți 14. 4. la tine
86,50 lei
DETALII
Sustenabil

LIVRARE ÎN 8 ZILE marți 14. 4. la tine
90,00 lei
DETALII

LIVRARE ÎN 8 ZILE marți 14. 4. la tine
215,00 lei
DETALII